


595 ₴
Фідерна підставка-тринога – зручне та надійне рішення для розміщення вудилища під час риболовлі. Завдяки тринозі забезпечує стійкість навіть на нерівному березі. Телескопічна конструкція дозволяє регулювати висоту під різні умови ловлі. Ідеально підходить для фідерної, донної та коропової риболовлі.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тримач вудилища |
| Кількість вудлищ | 7 |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 60 см |
| Ширина в упаковке | 20 см |
| Висота в упаковці | 20 см |